ZODIAKO ŽENKLAI

AVINAS

(kovo 21 d.- balandžio 20 d.)

Valdančioji planeta - Marsas

„Apie tuos, kuriuos valdo impulsas…“

Avinas tiesiog spinduliuoja gyvybingą energiją. 

Tai nėra ilgai mąstantis jausmų ar svajonių žmogus. Jo gyvenimo esmė yra veikla, nuolatinis judėjimas.

Jam yra būdingos spontaniškos idėjos bei gebėjimas susižavėti, nelabai reikalingas impulsas iš išorės – priešingai, dažnai jis kitus užkrečia savais sumanymais.

Žmonės, gimę po Avino ženklu, paprastai yra gana nervingi, mėgsta pagyras, pasižymi stipria valia ir yra labai atkaklūs, netgi užsispyrę. 

JAUTIS

(balandžio 21 d.- gegužės 21 d.)

 Valdančioji planeta - Venera

„Apie tuos, kurie mėgsta skaniai pavalgyti…“

Jautis nėra linkęs į staigias permainas ir pokyčius. Jautis linkęs pirmiausia viską nuodugniai apsvarstyti ir patikrinti. Dėl šios savybės žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra patikimi ir apdairūs.

Tvirtas Jaučio ryšys su Žeme neleidžia jam netekti pagrindo po kojomis, nepaisant jo didelio polinkio į malonumus. Šie žmonės siekia pergalės darbštumu ir nepaprastu kantrumu.

Praktiškas protas ir realistinis požiūris padeda Jaučiui tvirtai įsitvitinti gyvenime.

DVYNIAI

(gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

 Valdančioji planeta – Merkurijus

„Apie tuos, kurie panašūs į vėją…“

Gimusieji po šiuo ženklu žmonės dovanoja pasauliui vis naujas idėjas, trokšta vis naujų įspūdžių ir labai mėgsta bendrauti.

Dvyniai – judrūs, aktyvūs, mėgstantys užmegzti kontaktus. Jie labai greit susižavi naujais daiktais bei žmonėmis, tačiau lygiai taip pat greitai įspūdis nublanksta.

Jie kupini vidinio žavesio, mėgsta flirtuoti, lengvai palenkia į savo pusę jiems patikusius žmones.

VĖŽYS

 (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

 Valdančioji planeta – Mėnulis

„Apie tuos, kurie primena veidrodžius…“

Gimusius po šiuo ženklu žmones stipriai veikia nepastovusis Mėnulis, kuris Vėžius iš kitų išskiria emociniu jautrumu ir uždaru būdu. 

Vėžys – pats šeimyniškiausias ženklas.

Šie žmonės jautrūs, lengvai pažeidžiami, yra linkę daugiau duoti negu imti, sentimentalūs, moka vertinti praeities vertybes, geba sukurti bei išlaikyti tvirtą šeimą,

Jie sąžiningi ir patikimi darbuotojai.

Vėžys turi švelnią širdį ir dažnai būna geranoriškai nusiteikęs.

LIŪTAS

 (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

 Valdančioji planeta – Saulė

„Apie tuos, kuriuos reikia kasdien girti…“

Gimusieji po Liūto ženklu turi didžiausias galimybes tapti lyderiais. Šių žmonių pašaukimas – ne tik valdyti, bet ir mylėti.

Kadangi jis yra labai žavus, paprastai jiems nebūna sunku atsidurti dėmesio centre. Aplinkiniams tuomet jis kilniaširdiškai dėkingas ir palankus.

Liūto stiprumas – tai jo optimistinis tikėjimas savimi, ryžtingumas, o silpnybės – paviršutiniškumas ir didžiavimasis savimi. Jis nusprendžia, jog sutvertas didesniems planams ir žygiams, o rūpintis kasdienybės “smulkmenomis” ramiai palieka kitiems. Be to, Liūtas sunkiai išgyvena kritiką.

MERGELĖ

 (rugpjūčio 23 d.- rugsėjo 23 d.)

 Valdančioji planeta – Merkurijus

„Apie tuos, kurie turi aštrią akį…“

Po Mergelės ženklu gimę žmonės labai inteligentiški, pastabūs, pasižymi loginiu bei analitiniu mąstymu.

Mergelės ženklo žmonės turi stipriai išvystytą analitinį mąstymą, stengiasi viską priderinti prie savo pagrindinių poreikių ir klijuoja etiketes viskam, ką jie mato. 

Jie turi subtilų skonio, laiko, klausos ir nuovokos jausmą.

Šie žmonės vertina erudiciją, jų interesų ratas labai platus. Jie net patys sau nustato labai aukštus kriterijus ir visur siekia tobulumo.

SVARSTYKLĖS

 (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

 Valdančioji planeta – Venera

„Apie tuos, kurie sunkiai apsisprendžia…“

Svarstyklių gyvenimą valdo grožio, harmonijos ir teisingumo jutimas.

Svarstyklėms būdingas raiškus estetikos pojūtis.

Svarstyklių stiprybė yra komunikabilumas ir pasiruošimas eiti į kompromisus. Per didelis vienašališkumas gali būti jų silpna vieta. Tuomet Svarstyklės vengia labai ilgai trunkančių ryšių ir vis ieško naujų simpatijų bei pripažinimo. Kad atliktų visas jai priklausančias užduotis, Svarstyklės atranda vidurį, tampa paviršutiniškos ir stengiasi atsisakyti sunkumų.

Svarstyklės savo išmintimi pritraukia daugelį žmonių, kuriems reikia jų patarimo.

SKORPIONAS

(spalio 24 d.- lapkričio 21 d.)

 Valdančioji planeta - Plutonas

„Apie tuos, kurie pabunda pavakary…“

Skorpionui pažįstama ir nematomoji, griaunančioji pasaulio jėga. Tas žinojimas suteikia jam ypatingą dvasinę galią, kurią Skorpionas gali panaudoti tiek geriems, tiek blogiems tikslams. Šis Zodiako ženklas kompromisų nepripažįsta, tai – kraštutinumų žmogus, jokiais būdais nevengiantis konfliktų, greičiau jau ieškantis jų.

Skorpionams būdingas polinkis į kraštutinumus bei priešingybes, taip pat nepaprastas aistringumas. Šie žmonės nepripažįsta jokių kliūčių, puikiai moka analizuoti ir pasižymi subtilia intuicija.

Labai energingi, jie beveik visada pasiekia tai, ko trokšta.

ŠAULYS

(lapkričio 22 - gruodžio 21 d.)

Valdančioji planeta - Jupiteris

„Apie tuos, kurie mėgsta pavalkatauti…“

Šaulį vilioja toliai, jis mielai keliauja, susipažįsta su naujomis pažiūromis, nauju gyvenimo būdu. Giliai viduje tai labai religingas žmogus, tikintis gyvenimo prasmingumu bei vystymosi tikslingumu. Savo patirtį jis mielai dalija aplinkiniams, dažnai yra geras mokytojas ir patarėjas, sugeba kitus įkvėpti.

Šaulio mąstyseną lemia stiprus teisingumo jausmas bei pagarba visiems jį supantiems žmonėms.

Dauguma gimusių po šiuo ženklu tampa numylėtiniais savo socialinėje aplinkoje. 

Šauliai yra linkę ignoruoti įvairius apribojimus, labai vertina nepriklausomybę, mėgsta keliauti, skaityti, yra aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir pareigingi profesinėje veikloje.

OŽIARAGIS

(gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

 Valdančioji planeta – Saturnas

„Apie tuos, kurie gimsta per pūgas…“

Ožiaragis - didžiausias materialistas iš visų Zodiako ženklų. Jam labai svarbu būti tikram, kad kiekvienas jo žingsnis kylančiame take į tikslą - saugus.

Jie retai kada būna patenkinti tuo, ką kiti žmonės laiko sėkme, ir yra pilni užsispyrimo pasiekti ko nors daugiau.

Ožiaragiai nepakenčia lengvabūdiškumo. Jiems nesvarbu, ar aplinkiniai įvertina jų galimybes, nes jie patys labai aukštai save vertina.

Ožiaragiui terūpi viena - bet kokia kaina užkopti į viršūnę, nugalėjus visas kliūtis užsispyrimu, ištvermingumu ir garbės troškimu. 

VANDENIS

(sausio 21 - vasario 18 d.)

Valdančioji planeta – Uranas

„Apie tuos, kurie gimsta per pūgas…“

Vandenis astrologų vadinamas genijų ženklu. Jo atstovai tiesiog dievina teisingumą, pasižymi labai plačiais interesais, skvarbiu protu ir originaliomis idėjomis.

Vandeniui reikalingas ne perversmas dėl perversmo: jame jis mato teisingesnės visuomenės, kurioje visi žmonės bus lygūs, perspektyvą.

Vandeniui labai artimas Didžiosios prancūzų revoliucijos šūkis “Laisvė, lygybė, brolybė”.

Neįmanoma priversti Vandenį kalbėti ir daryti ne taip, kaip jis nori, nežiūrint visų pasekmių. Realybėje Vandenio sinonimas - saviraiška.

ŽUVYS

(vasario 19 - kovo 20 d.)

Valdančioji planeta – Neptūnas

 

„Apie tuos, kurių žodžiai liejasi upeliais…“

 

Gimusieji po Žuvų ženklu pasižymi ypatinga intuicija. Jų charakteris tarsi dvigubas: Žuvims būdingas sąžiningumas bei darbštumas, tačiau šias savybes periodiškai pakeičia svajingumas ir pasidavimas paviršutiniams įspūdžiais bei emocijoms.

Dažniausiai tai – idealistai, visur ieškantys grožio bei harmonijos.

Žuvims būdingas gilus užuojautos jausmas pirmiausia tiems, kas patenka į pavojingas situacijas. Jos mielai rūpinasi bejėgiais.

Žuvys nebijo tamsiųjų gyvenimo pusių, tai apsigimusios guodėjos, slaugės bei sielų ganytojos. Jos niekada nepaliks žmogaus kančioje; dėl jų įgimto sugebėjimo įsijausti, joms lengva suprasti kito bėdas.